Upravit stránku
Šířkový děrovací lis

ŠÍŘKOVÝ  DĚROVACÍ LIS

Vysoká výkonnost

Moderní lisy dokážou děrovat ze svitku do svitku, ze svitku do přístřihů, z tabulí do tabulí. Jsou velice výkonné, děrují v šíři až 1500 mm, běžně do tloušťky materiálu 2-3 mm, existují však i unikátní šířkové lisy, schopné děrovat do tloušťky až 6 mm. Jsou vhodné pro výrobu větších a velkých zakázek, možnost celoplošného děrování i přesných děrovaných polí.

 

Výkon
500 zdvihů / min

PŘESAZOVACÍ DĚROVACÍ LIS

Síla a obratnost

Tyto lisy umožňují vyděrovat maximální formát o rozměru až 2 500 x 6 000 mm. Děrují sdruženými nástroji většinou do maximální šíře 400 mm, ale také např. jednorazníky. Používají se hlavně při děrování do silných plechů, při různých atypických a obtížných typech děrování a také při malých zakázkách, kdy je nevýhodné použití výroby na šířkových lisech.

 

Max tloušťka plechu
25 mm

Přesazovací děrovací lis
CNC

CNC

Přesnost a variabilita

Lisy typu Trumatic, Finn power, Amada a mnoho dalších. Tyto lisy se většinou používají na výrobu plechových dílů s různými otvory včetně vysekání přesných formátů požadovaného rozvinu. Jejich použití pro celoplošné děrování, obzvláště malých děr, je ekonomicky nevýhodné. Do této skupiny lze zařadit i další jednoúčelové děrovací lisy, např. lisy výstředníkové.

 

“Pomocník pro drobné a atypické zakázky.”

 

Výhradní zastoupení

Německá firma Dillinger Fabrik gelochter Bleche nedávno oslavila 120 let od svého založení a řadí se mezi 3 největší evropské výrobce. Má moderní a výkonné výrobní technologie, některé z nich jsou v Evropě jedinečné. Specializuje se na zpracování nerezu a dokáže děrovat i HARDOX. Dokáže děrovat např. Rv 4 - 4,8 mm do 2mm silného nerezu, což znamená šířku můstků pouze 0,8mm!! Takovéto typy děrování se dříve musely vrtat. My jsme hrdí na to, že jsme jejich výhradními zástupci pro Českou a Slovenskou republiku.

Držitelé ISO 9001:2008. Soubor ke stažení v odkazu níže.

ISO 9001:2008pdf3.23 MB

Další dodavatelé

Výše uvedené technologie umožňují výrobu od formátových děrovaných plechů až po velmi složité a technologicky náročné speciální výrobky. Nicméně vzhledem k tomu, že žádná výrobní firma nedisponuje všemi dostupnými výrobními technologiemi a děrovacími nástroji, nakupujeme zboží a zajišťujeme výrobu od řady renomovaných evropských výrobců, abychom mohli splnit a vyhovět všem potřebám a přáním našich zákazníků.

Formulář poptávky:

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.
Nahoru